Przebieg odblokowania metodą ONE BRAIN

Przebieg odblokowania metodą ONE BRAIN

Podczas pierwszego spotkania rozmawiam z klientem, który opowiada mi o swoich problemach, a potem wspólnie przygotowujemy listę zagadnień i tematów do pracy.

Na początku każdej sesji przeprowadzam wstępne równoważenie organizmu. Robiąc testy wstępne i korekcje uzyskuję pewność, że mam bezpośredni kontakt z mózgiem, czyli jednocześnie z prawą i lewą półkulą mózgową. Te korekcje zazwyczaj same w sobie przynoszą ulgę, harmonizują i poprawiają samopoczucie. Przy pomocy testu mięśniowego sprawdzam napięcie mięśniowe, przepływ energii w ciele, jeśli trzeba podaję wodę. Przygotowuję ciało do dalszej pracy i ustalam priorytetowy temat odblokowania.  

Sprawdzam procentowy poziom stresu związanego z tematem oraz na ile wysoka jest motywacja i gotowość do zmiany. Negatywny ładunek emocjonalny blokuje energię i postrzeganie, jest to energia elektryczna negatywnej emocji, natomiast pozytywny ładunek emocjonalny to pozytywny stres, który utrzyma nasze ciało w równowadze. Dzięki tym wskaźnikom, testowanym na początku i końcu sesji, weryfikuję skuteczność odblokowania.

Następnie znów za pomocą testu mięśniowego określam pozycję na Barometrze Zachowania, znajduję najlepszy wiek do odblokowania stresu, testuję pozwolenie na wykonanie korekcji i informacje dodatkowe, które pozwolą na łatwiejszy dostęp do wspomnień.

Dzięki odpowiednim technikom uwolnienia i redukcji stresu, sprawiam, że klient wraca pamięcią do tego, co przydarzyło mu się we wcześniej wytestowanym wieku. Bez hipnozy wraca w przeszłość do zdarzenia, które tkwi tam jak zadra, do tej pory świadomie nadal „nie przepracowane” i nie rozpoznane jako szkodliwe. Czasem zdarza się, że powrót do traumatycznych zdarzeń jest przykry i bolesny, zdarza się też, że popłynie parę łez. Ważne, by pamiętać, że są to emocje oczyszczające. Jako osoba, która prowadzi odblokowanie, w bezpieczny sposób wyprowadzę klienta z negatywnych emocji, by na ich miejscu zakodować i utrwalić nowy, pożądany wzorzec reakcji oraz pozytywne stany umysłu określone Barometrem. To uświadomienie powtarzanego wzorca zachowania, prowadzące do odblokowania ścieżki neurologicznej w mózgu oraz wprowadzenie pozytywnego doświadczenia na miejsce negatywnego, jest najważniejszą techniką metody ONE BRAIN. Ten moment nazywamy odblokowaniem emocjonalnego stresu, czyli defuzją.

Sprawdzam w regresji, czy stres związany z tematem został całkowicie usunięty, a gotowość do zmiany wynosi 100%. W razie potrzeby ponownie równoważę ciało, a potem powracam z regresji wiekowej, kodując pozytywne wzorce zachowania na linii życia, aż do tu i teraz w teraźniejszości.

Także w teraźniejszości upewniam się ponownie za pomocą testu mięśniowego co do pozytywnej zmiany, która zaszła w postrzeganiu tematu i stosuję odpowiednie techniki, aby ten stan utrwalić.

Następnie najczęściej zadaję klientowi zadanie do domu, w zależności od tego, co wskaże test mięśniowy.

  

 

Powrót do: Odblokowanie

Menu