Odblokowanie w metodzie ONE BRAIN

Odblokowanie w metodzie ONE BRAIN

 

Kilka słów o odblokowaniu metodą ONE BRAINOdblokowanie w metodzie ONE BRAIN - Małgorzata Radomska Poznań

To praca z systemem przekonań, który „mieszka” w naszej głowie, „wymuszając” niechciane reakcje. Dzięki neuroplastyczności mózgu każdy człowiek ma w sobie potencjał do nauki nowych umiejętności, a sesja ma być pomocna w ich uświadomieniu i w rozpuszczeniu blokad neurologicznych, które utrudniają osiągnięcie celu. Sesja odbywa się według ściśle ustalonych procedur, a na przebieg odblokowania składa się szereg technik „szytych na miarę” i indywidualnie dobieranych do tematu, z jakim przychodzi klient. Zdarza się, że niektóre blokady nawarstwiają się i trzeba przeprowadzić kilka sesji, by uporać się z trudnościami.

 wiecej_03 (1)

 

 Odblokowanie w metodzie ONE BRAIN - Małgorzata Radomska PoznańPrzebieg odblokowania

Odblokowanie metodą ONE BRAIN dla dorosłych i młodzieży trwa 1,5 godziny. Odblokowanie dla dzieci jest krótsze i trwa godzinę

Metoda jest skuteczna i szybko widać rezultaty. Poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym, emocjonalnym i umysłowym można odczuć nawet po pierwszej sesji, ale dopiero systematyczna praca pozwala w ciągu kilku lub kilkunastu spotkań uzyskać trwały postęp. Ilość sesji jest ustalana w każdym przypadku indywidualnie, w oparciu o gotowość do zmian i wzięcia odpowiedzialności za własny proces powrotu do równowagi i zdrowia.

Czas terapii jest ustalany dla każdego klienta indywidualnie. W zależności od zagadnień z jakimi przychodzi klient, odblokowania ONE BRAIN odbywają się najczęściej raz w miesiącu. Jeśli zachodzi taka potrzeba, wskazana może być bardziej intensywna praca, przynajmniej na początku terapii.

 wiecej_03 (1)

 

 

Odblokowanie w metodzie ONE BRAIN - Małgorzata Radomska PoznańLista tematów do pracy

Niektóre tematy, z którymi pracowałam do tej pory podczas odblokowań metodą ONE BRAIN.

 

 wiecej_03 (1)

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                        czytaj dalej –>

Menu