O mnie

Małgorzata Radomska – kilka słów o mnie

Z wykształcenia jestem socjologiem. Oprócz tytułu zdobytego na UAM w Poznaniu, posiadam dodatkowo dyplom magistra przyznany przez Uniwersytet w Grenadzie (Hiszpania), gdzie poszerzałam wiedzę z zakresu socjologii, psychologii (również społecznej), a także o pragmatyczne podejście pracy socjalnej. 

Hiszpańska ścieżka i potrzeba dalszego rozwoju zaprowadziły mnie do psychoterapeutki i pisarki Julii Atanosópulo, a potem na warsztaty innego cenionego argentyńskiego psychologa i pisarza, Jorge Bucay’a. Jego książkę „Kochać z otwartymi oczami” miałam zaszczyt przetłumaczyć na język polski (Wydawnictwo Replika, 2006).

Po powrocie do kraju i półtorarocznym okresie pracy w hiszpańskiej firmie, podjęłam decyzję o zmianie zawodu w zgodzie ze sobą na taki, który umożliwi mi bliski kontakt z ludźmi. Zaczęłam uczyć języka Cervantesa, czym zajmowałam się przez ponad 10 lat. 

METODA ONE BRAIN (THREE IN ONE CONCEPTS)

Z metodą ONE BRAIN spotkałam się po raz pierwszy jako klientka. Zdiagnozowano wówczas poważną chorobę u bliskiej mi osoby, co wywarło duży wpływ na moje emocje, a potem zdrowie. Pilnie potrzebowałam wsparcia i znalazłam je między innymi na sesjach ONE BRAIN, a także podczas pracy z elementami RECALL HEALING. Potem, zafascynowana możliwościami metody, która jako jedna z niewielu potrafiła „poradzić sobie” z moim systemem przekonań, w 2012 roku postanowiłam się jej nauczyć – początkowo, aby „odblokowywać” siebie i swoich bliskich, a z biegiem czasu także tych, którzy zdecydowali się otworzyć na ten nietypowy system pracy. Rozwój osobisty, który na początku był dla mnie potrzebą, w efekcie stał się życiową pasją. Z entuzjazmem wzięłam się do pracy, pełna zaangażowania odblokowując wszystkich, którzy wyrazili chęć doświadczenia zmiany na sobie. Prowadziło to do coraz większej fascynacji otrzymywanymi efektami, dlatego dodawałam do swojej skrzynki z narzędziami kolejne metody.

W październiku 2022 r. ukończyłam wszystkie 13 stopni i zostałam Facylitatorem metody ONE BRAIN. W ciągu 10 lat nauki miałam okazję brać udział w pierwszym w Polsce zorganizowanym poziomie szóstym, pierwszym siódmym, pierwszym ósmym i całej reszcie „pierwszych” aż do końca, poziomu trzynastego. 🙂

Ukończyłam także inne kursy związane z Kinezjologią Stosowaną (z której wywodzi się metoda ONE BRAIN) – Dotyk dla Zdrowia (TFH) u p. Antoniego Szczerby oraz Gimnastykę Mózgu (Brain Gym), potwierdzone zaświadczeniem Polskiego Stowarzyszenia Kinezjologów. Uzyskana wiedza świetnie uzupełnia się z systemem technik ONE BRAIN, a mnie daje większą pewność i świadomość wykonywanej pracy.

RECALL HEALING / TOTALNA BIOLOGIA 

We wrześniu 2017 roku zostałam certyfikowaną terapeutką metody RECALL HEALING (Totalna Biologia). Miałam zaszczyt ukończyć cykl warsztatów oraz Instytut u jej twórcy – Gilberta Renaud. Metoda pozwala mi na głębokie zrozumienie biologicznych procesów, które zachodzą u podłoża traumy oraz doświadczanych emocji, a także dostarcza kolejnych narzędzi do ich przepracowania. Ponadto, w październiku 2018 roku uczestniczyłam w cyklu szkoleń u Roberto Barnai – twórcy BIOLOGIKI, a rok później ukończyłam Akademię Psychobiologii u Marzanny Radziszewskiej. Lata 2020-2023 poświęciłam na zgłębianie wiedzy udostępnionej przez Gerarda Athiasa, Deborhę Waknine, Isabelle Boos oraz Magdę Wdowiak, a także uczestniczyłam w nowych warsztatach przygotowanych przez Gilberta Renaud i Michelle Dawson. 

Rozpoczynając przygodę z Kinezjologią, a potem rozszerzając wiedzę w zakresie RECALL HEALING, nie przypuszczałam nawet, że tak bardzo zmieni się moje życie. Uwolniłam się od wielu traum, przepracowałam bolesne doświadczenia z przeszłości (któż ich nie ma) i nauczyłam się radzić sobie ze stresem. Co ważne, przekonałam się, że pozytywna zmiana zawsze jest możliwa. Z niesłabnącym zachwytem przyglądam się ludziom, z którymi pracuję i przemianom, których doświadczają w swoim życiu – co z radością potwierdzają. Z pracy, którą wykonuję na co dzień, czerpię prawdziwą przyjemność, ponieważ dała mi spełnienie i życiową pasję.

Zapraszam na sesje on-line oraz stacjonarnie w Poznaniu!

 

Małgorzata Radomska

 

 

 

 

 

 

                                      

 

 

                                                                               

 

 

                                                     

 

 

                                                                                 

 

                                

                                   

                                   

                                         

                                     

 

 

* * * 

Korzystanie z tekstów i zdjęć znajdujących się na stronie

 

Szanowni Państwo!

W związku z tym, że parokrotnie spotkałam się z wykorzystaniem tekstów i zdjęć pojawiających się na mojej stronie, chciałabym przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie.

Po pierwsze, skoro mnie Państwo kopiują, to znaczy, że warto mnie cytować. Tym samym dziękuję za uznanie. 😉

Po drugie, cieszę się, że informacja idzie w świat. To dobrze. Jestem jak najbardziej za dzieleniem się wiedzą, wartościowymi książkami, artykułami, wnioskami i nowościami. Niech dociera wszędzie tam, gdzie tego potrzebują.

Po trzecie, proszę o uszanowanie godzin spędzonych na pisaniu tekstów i własnoręcznym robieniu zdjęć, oraz nakład finansowy związany z zakupionymi fotografiami. Gdyby ktoś chciał wykorzystać je na własny użytek, ostrzegam, część z nich jest na licencji. Natomiast jeśli chcieliby Państwo użyć tekstu (ewentualnie moich zdjęć), to nie mam nic przeciwko, proszę bardzo, ale po mojej uprzedniej, pisemnej zgodzie. Sądzę, że podanie oryginalnego źródła/autora na swojej stronie zrekompensuje mój wysiłek.

Z pozdrowieniami

Małgorzata Radomska

Menu