Kontakt

 

Szanowni Państwo!

ZAPISY CHWILOWO WSTRZYMANE!

Jestem bardzo wdzięczna za zaufanie. Dziękuję za wszystkie maile, telefony i smsy, których jest naprawdę dużo. Tak dużo, że nie jestem w stanie na nie wszystkie odpowiedzieć osobiście, tym bardziej, że z powodu braku wolnych miejsc, nie przyjmuję na ten moment nowych osób. Swoją pracę traktuję rzemieślniczo, a nie jak produkcję przy taśmie, co wymaga ode mnie czasu i zaangażowania, i temu chciałabym poświęcić swoją uwagę. 

Jak wspomniałam powyżej, z powodu długiego czasu oczekiwania, nie przyjmuję na ten moment nowych osób, ale zakładam, że z czasem będą pojawiać się dostępne terminy. Szukając rozwiązania satysfakcjonującego obie strony, proszę, aby zainteresowane osoby napisały do mnie maila lub smsa, a ja w momencie zwolnienia się terminu, odezwę się z propozycją, według kolejności zgłoszeń (proszę zajrzeć także do spamu – tam czasem kieruje maila ode mnie).

Wszystkie informacje dotyczące zakresu sesji, jej przebiegu i działania, opisałam na stronie internetowej, dlatego z powodu braku czasu, nie jestem w stanie odbierać wszystkich telefonów, gdyż i tak mogłabym przekazać tylko to, co napisałam powyżej.

Strona internetowa, zakładka KONTAKT, pozostaje nadal obowiązującym źródłem informacji.

Dziękuję za zrozumienie 🙂

 

Małgorzata Radomska

telefon: 503 912 918

e-mail: kontakt@malgorzataradomska.pl

Zapraszam na sesje w Poznaniu

Adres gabinetu: os. Rusa 6  (Gabinet znajduje się w przybudówce, na lewo od wejścia do klatki nr 6. Drzwi od „ogródka”, przy ławce)

Informacja dla osób używających nawigacji: doświadczenie pokazuje, że GPS wprowadza w mały błąd, odsyłając kilkaset metrów od miejsca docelowego. Jadąc od centrum, proszę skręcić w  prawo, w pierwszą ulicę za stacją CIRCLE-K (nie w drugą, jak zachęca GPS!!).

Tramwaje: 1, 18 (przystanek Piaśnicka Rynek)

Autobusy: 166, 181 (przystanek Piaśnicka)

Gabinet czynny: poniedziałek – piątek 

Możliwość pracy via Skype  Recall Healing/Totalna Biologia M.Radomska

Znajdź mnie na FB – kliknij tutaj: 

   

  konto bankowe:  46 1050 1520 1000 0092 0465 4561

   

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z koniecznością udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Radomska, os. Rusa 6, 61-245 Poznań.

  Menu