Kontakt

Szanowni Państwo!

Są już dostępne wolne miejsca dla nowych osób.

Standardowy czas oczekiwania to około 2-3 tygodnie, chyba że zwolni się termin w międzyczasie. Wtedy, jeśli mamy już gotowy kwestionariusz (w przypadku RH/TB), możemy przyspieszyć sesję. 

Zapisy przyjmowane są wyłącznie drogą pisemną, proszę napisać do mnie maila lub smsa, a ja odpiszę, gdy tylko będę mieć możliwość.

Wszystkie informacje dotyczące zakresu sesji, jej przebiegu i działania, opisałam na tej stronie internetowej – nie mam możliwości odbierania telefonów. 🙂

 

Małgorzata Radomska

telefon: 503 912 918

e-mail: kontakt@malgorzataradomska.pl

Zapraszam na sesje w Poznaniu

Adres gabinetu: os. Rusa 6  (Gabinet znajduje się w przybudówce, na lewo od wejścia do klatki nr 6. Drzwi od „ogródka”, przy ławce)

Tramwaje: 1, 16, 18 (przystanek Piaśnicka Rynek); 3, 17 (osiedle Lecha)

Autobusy: 166, 181 (przystanek Piaśnicka)

Gabinet czynny: poniedziałek – piątek (10-19)

(po wcześniejszym umówieniu wizyty)

Możliwość pracy via Skype  Recall Healing/Totalna Biologia M.Radomska

Znajdź mnie na FB – kliknij tutaj: 

   

  konto bankowe:  46 1050 1520 1000 0092 0465 4561

   

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z koniecznością udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Radomska, os. Rusa 6, 61-245 Poznań.

  Menu