O mnie

Małgorzata Radomska – kilka słów o mnie

Z wykształcenia jestem socjologiem. Oprócz tytułu zdobytego na UAM w Poznaniu, posiadam dodatkowo dyplom magistra przyznany przez Uniwersytet w Grenadzie (Hiszpania), gdzie poszerzałam wiedzę z zakresu psychologii, również społecznej, a także o pragmatyczne podejście pracy socjalnej. 

Hiszpańska ścieżka i potrzeba dalszego rozwoju zaprowadziły mnie do psychoterapeutki i pisarki Julii Atanosópulo, a potem na warsztaty innego cenionego argentyńskiego psychologa i pisarza, Jorge Bucay’a, którego książkę „Kochać z otwartymi oczami” miałam zaszczyt tłumaczyć na język polski (Wydawnictwo Replika, 2006).

Po powrocie do kraju i półtorarocznym okresie pracy w hiszpańskiej firmie, podjęłam decyzję o zmianie zawodu w zgodzie ze sobą na taki, który umożliwi mi bliski kontakt z ludźmi. Zaczęłam uczyć języka Cervantesa. Zajmowałam się tym przez ponad 10 lat, ponieważ edukacja przynosi mi dużą satysfakcję i spełnienie. Co istotne, pozwala na bezpośrednią obserwację problemów z jakimi borykają się uczniowie, i sposobów, w jaki sobie z nimi radzą. Ponadto, daje możliwość natychmiastowego zastosowania odpowiednich korekcji usprawniających proces przyswajania wiedzy, których nauczyłam się w ostatnich latach.

Z metodą ONE BRAIN spotkałam się po raz pierwszy jako klientka. Zdiagnozowano wówczas poważną chorobę u bliskiej mi osoby, co wywarło duży wpływ na moje emocje, a potem zdrowie. Pilnie potrzebowałam wsparcia i znalazłam je między innymi na sesjach ONE BRAIN, a także podczas pracy z elementami RECALL HEALING. Potem, zafascynowana możliwościami metody, która jako jedna z niewielu potrafiła „poradzić sobie” z moim systemem przekonań, w 2012 roku postanowiłam się jej nauczyć – początkowo, aby „odblokowywać” siebie i swoich bliskich, a z biegiem czasu także tych, którzy zdecydowali się otworzyć na ten nietypowy system pracy. Rozwój osobisty, który na początku był dla mnie potrzebą, w efekcie stał się życiową pasją. Z entuzjazmem wzięłam się do pracy, pełna zaangażowania odblokowując wszystkich, którzy wyrazili chęć doświadczenia zmiany na sobie. Prowadziło to do coraz większej fascynacji otrzymywanymi efektami – ów zachwyt trwa u mnie nadal, aż po chwilę obecną.

Aktualnie jestem konsultantką metody ONE BRAIN. Cały czas dokształcam się na kursach oraz we własnym zakresie, pogłębiając i rozszerzając temat pracy terapeutycznej. W październiku 2019 roku wzięłam udział w kursie ósmego stopnia metody ONE BRAIN, który odbył się w Polsce po raz pierwszy. Z niecierpliwością czekam na dziewiąty stopień, który miał odbyć się w 2020 roku. (Niestety ani termin marcowy, ani listopadowy, z powodu obostrzeń, nie doszedł do skutku… może uda się w 2021?)

Ukończyłam także inne kursy związane z Kinezjologią Stosowaną (z której wywodzi się metoda ONE BRAIN) – Dotyk dla Zdrowia (TFH) u p. Antoniego Szczerby oraz Gimnastykę Mózgu (Brain Gym), potwierdzone zaświadczeniem Polskiego Stowarzyszenia Kinezjologów. Uzyskana wiedza świetnie uzupełnia się z systemem technik ONE BRAIN, a mnie daje większą pewność i świadomość wykonywanej pracy.

We wrześniu 2017 roku zostałam certyfikowaną terapeutką metody RECALL HEALING (Totalna Biologia). Miałam zaszczyt ukończyć cykl warsztatów u jej twórcy – Gilberta Renaud. Metoda pozwala mi na głębokie zrozumienie biologicznych procesów, które zachodzą u podłoża traumy oraz doświadczanych emocji, a także dostarczyła kolejnych narzędzi do ich przepracowania. Ponadto, w październiku 2018 roku ukończyłam dodatkowo cykl szkoleń u Roberto Barnai – twórcy BIOLOGIKI, a rok później szkolenie na Akademii Psychobiologii u dr Marzanny Radziszewskiej. 

Wiedziona ciekawością poznania innych metod powiązanych z Totalną Biologią, ukończyłam w międzyczasie 3 stopnie warsztatów poświęconych 22 Iskrom Życia (Wprowadzenie, Plan/Cel i Drzewo Genealogiczne) prowadzonych przez Magdalenę Wdowiak z Kuźni Zdrowia, konsultantkę Biologii Totalnej oraz uczennicę Gerarda Athiasa.

Rozpoczynając przygodę z Kinezjologią, a potem rozszerzając wiedzę w zakresie RECALL HEALING, nie przypuszczałam nawet, że tak bardzo zmieni się moje życie. Uwolniłam się od wielu traum, przepracowałam bolesne doświadczenia z przeszłości (któż ich nie ma) i nauczyłam się radzić sobie ze stresem. Co ważne, przekonałam się, że pozytywna zmiana zawsze jest możliwa. Z niesłabnącym zachwytem przyglądam się ludziom, z którymi pracuję i przemianom, których doświadczają w swoim życiu – co z radością potwierdzają. Z pracy, którą wykonuję na co dzień, czerpię prawdziwą przyjemność, ponieważ dała mi spełnienie i życiową pasję.

Zapraszam na sesje metodą ONE BRAIN oraz RECALL HEALING w Poznaniu!

 

Małgorzata Radomska - terapeuta metodą One Brain Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* * * 

Korzystanie z tekstów i zdjęć znajdujących się na stronie

 

Szanowni Państwo!

W związku z tym, że parokrotnie spotkałam się z wykorzystaniem tekstów i zdjęć pojawiających się na mojej stronie, chciałabym przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie.

Po pierwsze, skoro mnie Państwo kopiują, to znaczy, że warto mnie cytować. Tym samym dziękuję za uznanie. 😉

Po drugie, cieszę się, że informacja idzie w świat. To dobrze. Jestem jak najbardziej za dzieleniem się wiedzą, wartościowymi książkami, artykułami, wnioskami i nowościami. Niech dociera wszędzie tam, gdzie tego potrzebują.

Po trzecie, proszę o uszanowanie godzin spędzonych na pisaniu tekstów i własnoręcznym robieniu zdjęć, oraz nakład finansowy związany z zakupionymi fotografiami. Gdyby ktoś chciał wykorzystać je na własny użytek, ostrzegam, część z nich jest na licencji. Natomiast jeśli chcieliby Państwo użyć tekstu (ewentualnie moich zdjęć), to nie mam nic przeciwko, proszę bardzo, ale po mojej uprzedniej, pisemnej zgodzie. Sądzę, że podanie oryginalnego źródła/autora na swojej stronie zrekompensuje mój wysiłek.

Po czwarte i ostatnie, ulotki i wizytówki to mój autorski pomysł, tym samym proszę ich nie kopiować, tylko uruchomić własną oryginalność.  😎  ps. Zmiana koloru tła zupełnie nie rozwiązuje sprawy…

Menu