O mnie

Małgorzata Radomska – kilka słów o mnie

Z wykształcenia jestem socjologiem. Oprócz tytułu zdobytego na UAM w Poznaniu, posiadam dodatkowo dyplom magistra przyznany przez Uniwersytet w Grenadzie (Hiszpania), gdzie poszerzałam wiedzę z zakresu psychologii, również społecznej, a także o pragmatyczne podejście pracy socjalnej. 

Hiszpańska ścieżka i potrzeba dalszego rozwoju zaprowadziły mnie do psychoterapeutki i pisarki Julii Atanosópulo, a potem na warsztaty innego cenionego argentyńskiego psychologa i pisarza, Jorge Bucay’a, którego książkę „Kochać z otwartymi oczami” miałam zaszczyt tłumaczyć na język polski (Wydawnictwo Replika, 2006).

Po powrocie do kraju i półtorarocznym okresie pracy w hiszpańskiej firmie, podjęłam decyzję o zmianie zawodu w zgodzie ze sobą na taki, który umożliwi mi bliski kontakt z ludźmi. Zaczęłam uczyć języka Cervantesa. Zajmuję się tym od ponad 10 lat, ponieważ edukacja przynosi mi dużą satysfakcję i spełnienie. Co istotne, pozwala na bezpośrednią obserwację problemów z jakimi borykają się uczniowie, i sposobów, w jaki sobie z nimi radzą. Ponadto, daje możliwość natychmiastowego zastosowania odpowiednich korekcji usprawniających proces przyswajania wiedzy, których nauczyłam się w ostatnich latach.

Z metodą ONE BRAIN spotkałam się po raz pierwszy jako klientka. Zdiagnozowano wówczas poważną chorobę u bliskiej mi osoby, co wywarło duży wpływ na moje emocje, a potem zdrowie. Pilnie potrzebowałam wsparcia i znalazłam je między innymi na sesjach ONE BRAIN, a także podczas pracy z elementami RECALL HEALING. Potem, zafascynowana możliwościami metody, która jako jedna z niewielu potrafiła „poradzić sobie” z moim systemem przekonań, w 2012 roku postanowiłam się jej nauczyć – początkowo, aby „odblokowywać” siebie i swoich bliskich, a z biegiem czasu także tych, którzy zdecydowali się otworzyć na ten nietypowy system pracy. Rozwój osobisty, który na początku był dla mnie potrzebą, w efekcie stał się życiową pasją. Z entuzjazmem wzięłam się do pracy, pełna zaangażowania odblokowując wszystkich, którzy wyrazili chęć doświadczenia zmiany na sobie. Prowadziło to do coraz większej fascynacji otrzymywanymi efektami – ów zachwyt trwa u mnie nadal, aż po chwilę obecną.

Aktualnie jestem dyplomowaną konsultantką metody ONE BRAIN. Cały czas dokształcam się na kursach prowadzonych przez instruktorkę Elizę Kurowską oraz we własnym zakresie, pogłębiając i rozszerzając temat pracy terapeutycznej. W maju 2016 roku wzięłam udział w kursie siódmego stopnia metody ONE BRAIN, który odbył się w Polsce po raz pierwszy. Z niecierpliwością czekam na ósmy stopień, który ma odbyć się w 2019 roku (również po raz pierwszy).

Ukończyłam także inne kursy związane z Kinezjologią Stosowaną (z której wywodzi się metoda ONE BRAIN) – Dotyk dla Zdrowia (TFH) u p. Antoniego Szczerby oraz Gimnastykę Mózgu (Brain Gym), potwierdzone zaświadczeniem Polskiego Stowarzyszenia Kinezjologów. Uzyskana wiedza świetnie uzupełnia się z systemem technik ONE BRAIN, a mnie daje większą pewność i świadomość wykonywanej pracy.

We wrześniu 2017 roku zostałam certyfikowaną terapeutką metody RECALL HEALING (Totalna Biologia). Miałam zaszczyt ukończyć cykl warsztatów u jej twórcy – Gilberta Renaud. Metoda pozwala mi na głębokie zrozumienie biologicznych procesów, które zachodzą u podłoża traumy oraz doświadczanych emocji, a także dostarczyła kolejnych narzędzi do ich przepracowania. Ponadto w październiku 2018 roku ukończyłam dodatkowo cykl szkoleń u Roberto Barnai – twórcy BIOLOGIKI. 

Rozpoczynając przygodę z Kinezjologią w 2008 roku, a potem rozszerzając wiedzę w zakresie RECALL HEALING, nie przypuszczałam nawet, że tak bardzo zmieni się moje życie. Uwolniłam się od wielu traum, przepracowałam bolesne doświadczenia z przeszłości (któż ich nie ma) i nauczyłam się radzić sobie ze stresem. Co ważne, przekonałam się, że pozytywna zmiana zawsze jest możliwa. Z niesłabnącym zachwytem przyglądam się ludziom, z którymi pracuję i przemianom, których doświadczają w swoim życiu – co z radością potwierdzają. Z pracy, którą wykonuję na co dzień, czerpię prawdziwą przyjemność, ponieważ dała mi spełnienie i życiową pasję.

Zapraszam na sesje metodą ONE BRAIN oraz RECALL HEALING w Poznaniu!

 

Małgorzata Radomska - terapeuta metodą One Brain Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

* * * 

Korzystanie z tekstów i zdjęć znajdujących się na stronie

 

Szanowni Państwo!

W związku z tym, że parokrotnie spotkałam się z wykorzystaniem tekstów i zdjęć pojawiających się na mojej stronie, chciałabym przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie.

Po pierwsze, skoro mnie Państwo kopiują, to znaczy, że warto mnie cytować. Tym samym dziękuję za uznanie. 😉

Po drugie, cieszę się, że informacja idzie w świat. To dobrze. Jestem jak najbardziej za dzieleniem się wiedzą, wartościowymi książkami, artykułami, wnioskami i nowościami. Niech dociera wszędzie tam, gdzie tego potrzebują.

Po trzecie, proszę o uszanowanie godzin spędzonych na pisaniu tekstów i własnoręcznym robieniu zdjęć, oraz nakład finansowy związany z zakupionymi fotografiami. Gdyby ktoś chciał wykorzystać je na własny użytek, ostrzegam, część z nich jest na licencji. Natomiast jeśli chcieliby Państwo użyć tekstu (ewentualnie zdjęć), to nie mam nic przeciwko, proszę bardzo, ale po mojej uprzedniej, pisemnej zgodzie. Sądzę, że podanie oryginalnego źródła/autora na swojej stronie zrekompensuje mój wysiłek.

Po czwarte i ostatnie, ulotki i wizytówki to mój autorski pomysł, tym samym proszę ich nie kopiować, tylko uruchomić własną oryginalność.  😎  ps. Zmiana koloru tła zupełnie nie rozwiązuje sprawy…

Menu