Korzystanie z tekstów i zdjęć znajdujących się na stronie.

 

 

Szanowni Państwo!

W związku z tym, że parokrotnie spotkałam się z wykorzystaniem tekstów i zdjęć pojawiających się na mojej stronie, chciałabym przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie.

Po pierwsze, skoro mnie Państwo kopiują, to znaczy, że warto mnie kopiować. Tym samym dziękuję za uznanie. 😉

Po drugie, cieszę się, że informacja o metodzie One Brain idzie w świat. To dobrze. 🙂 Jestem jak najbardziej za dzieleniem się wiedzą, wartościowymi książkami, artykułami, wnioskami i nowościami.

Po trzecie, proszę o uszanowanie godzin spędzonych na pisaniu tekstów i własnoręcznym robieniu zdjęć, oraz nakład finansowy związany z zakupionymi fotografiami. Gdyby ktoś chciał wykorzystać je na własny użytek, ostrzegam, część z nich jest na licencji. Natomiast jeśli chcieliby Państwo użyć tekstu (ewentualnie zdjęć), to nie mam nic przeciwko, proszę bardzo, ale po mojej uprzedniej pisemnej zgodzie i podaniu źródła/autora na swojej stronie (myślę, że w ten sposób mój wysiłek zostanie „wyrównany”).

Po czwarte i ostatnie, ulotki i wizytówki to mój autorski pomysł, tym samym proszę ich nie kopiować, tylko uruchomić własną oryginalność.  😎  ps. Zmiana koloru tła nie rozwiązuje sprawy…

 

 

Menu