Cennik

 

Metoda ONE BRAIN:

Odblokowanie dla dorosłych i nastolatków (od 12 roku życia)

do 1,5 godziny (90 minut): 250 zł

do 2 godzin (120 minut): 300 zł

(Drugą opcję polecam szczególnie osobom, które przyjeżdżają z daleka, a także tym, które wiedzą, że potrzebują więcej czasu na odblokowanie. Długość sesji ustalana jest przed rozpoczęciem spotkania, ewentualnie w jego trakcie – zmiana jest możliwa, jeśli przedłużona sesja nie będzie kolidować z następnym spotkaniem zaplanowanym na dany dzień).

Odblokowanie dla dzieci (do 12 roku życia) trwa do 60 minut

Pierwsze spotkanie poprzedzone jest wywiadem z rodzicem (drogą mailową)

Cena pierwszego spotkania: 250 zł (obejmuje wywiad plus sesję do 60 minut )

Kolejne spotkania (do 60 minut): 230 zł

Odblokowanie przez pośrednika w gabinecie: 250 zł (sesja do 90 minut , obejmująca wywiad plus pracę). 

 

 

Metoda RECALL HEALING (TOTALNA BIOLOGIA):

Pierwsza sesja poprzedzona jest wypełnieniem kwestionariusza, który przesyłam na wskazany adres mailowy. Po otrzymaniu uzupełnionych danych, wpisuję je w program komputerowy, a otrzymane wyniki omawiamy wspólnie podczas sesji. W indywidualnych przypadkach kwestionariusz może zostać dostarczony w innym terminie, nie później jednak niż na drugim spotkaniu. Proszę o odsyłanie kwestionariusza najpóźniej 5 dni przed terminem sesji (chyba, że ustalimy inaczej) – jest to czas potrzebny do opracowania danych. 

Pierwsza sesja: 300 zł (obejmuje wcześniejszą interpretację kwestionariusza plus do 90 minut  sesji)

Kolejne sesje: 250 zł (do 90 minut)

Przy każdym spotkaniu, po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość przedłużenia sesji do 30 minut,

wtedy cena pierwszej sesji to 350 zł a każdej kolejnej 300 zł (do 120 minut).

 

Na życzenie wystawiam rachunek (uprzejmie proszę o informację najpóźniej w dniu sesji)

konto bankowe:  46 1050 1520 1000 0092 0465 4561

 

UWAGA!!!

Szanowni Państwo!

Dokładam wszelkich starań, by sesje były przygotowane w sposób kompleksowy i wyczerpujący. Ustalam dziennie taką ilość konsultacji, która pozwala nam wszystkim uniknąć poczucia, że „stoimy w fabryce przy taśmie”. Wymaga to ode mnie czasu, energii i zaangażowania. To moje hobby, ale także praca, która pozwala opłacać rachunki. 😉

Jeśli ktoś odwołuje sesję w ostatnim momencie, albo się na niej nie pojawia, to nie tylko „wystawia mnie do wiatru”, ale również blokuje termin innej osobie, która być może pilnie potrzebuje konsultacji.

Tym samym, opierając się na potrzebie wzajemnego szacunku, informuję, że w przypadku pracy on-line (Skype), jeśli nie zostanie ustalone inaczej, proszę o przesłanie potwierdzenia zapłaty całej kwoty na co najmniej 48 godzin przed rozpoczęciem sesji. Mam nadzieję, że to pozwoli ustalić, kto jest gotowy na konsultację, a kto niepotrzebnie blokuje termin innym zainteresowanym.

 

W przypadku terapii stacjonarnejosoby zapisujące się na spotkanie, mogą zostać poproszone o zaliczkę w wysokości 50 złotych.

W przypadku odwołania sesji w terminie krótszym niż 24 godziny przed umówioną wizytą, zaliczka zostanie potraktowana jako koszt rezerwacji terminu, a jeśli nie było zaliczki, poproszę o wpłatę na podane wyżej konto bankowe w wysokości 50 zł (koszty rezerwacji terminu)

Odwołanie wizyty na 5 godzin lub krócej przed jej terminem lub nieobecność na sesji, skutkuje poniesieniem pełnych kosztów wizyty przez klienta. Natomiast jeśli uda się znaleźć zastępstwo z listy rezerwowej, wpłata wynosi nadal 50 złotych 🙂

 

Zapisanie się na sesję jest równoznaczne z akceptacją powyższych ustaleń.

 

Uprzejmie informuję również, że nie prowadzę terapii pomiędzy sesjami. Mój telefon i mail służą przede wszystkim do ustalania terminu spotkań…

Na sesji natomiast mogą liczyć Państwo na moje pełne zaangażowanie 🙂

 

Dziękuję za zrozumienie!

 

 

podstrony_tlo2

Menu